Przygotuję Cię do matury z chemii!

Wszystko czego potrzebujesz, aby przygotować się do matury z chemii to CHĘCI!
Resztą zajmę się ja! Do kwietnia 2023 roku przerobimy i powtórzymy wspólnie CAŁY materiał, który będzie obowiązywał Cię na egzaminie.

Motywacja

Nieraz słyszałam od moich uczniów, że nasze zajęcia dały im porządnego kopa do działania. Zrobię wszystko, aby i Ciebie zmotywować do pracy!

Mnemotechniki

Podczas kursu poznasz mnóstwo łatwych sposobów na zapamiętanie chemicznych informacji! Przy części z nich na pewno się uśmiechniesz!

Plan działania

Nie martw się, że nie zdążysz przerobić czegoś przed maturą! Kurs jest zaplanowany w taki sposób, abyśmy do kwietnia 2023 zdążyli przerobić i powtórzyć cały materiał!

_LI_0137

Nazywam się Julia Roszkowska. Jestem studentką kierunku lekarskiego. 

Korepetycji z chemii zaczęłam udzielać uczniom młodszych klas już jako licealistka. Od razu to pokochałam! Moment, w którym uczeń mówił: „W końcu to zrozumiałem!”, „Ale to proste!”, „Dostałam najlepszą ocenę w klasie!” albo „Poprawiłem ten sprawdzian!” był dla mnie najwspanialszą nagrodą!

Po ukończeniu liceum (Gdyńska Trójka), zdaniu matury i rozpoczęciu studiów medycznych, miałam już wystarczającą wiedzę, aby od tej pory pomagać w nauce chemii nie tylko uczniom młodszych klas, ale również maturzystom. 

Moment, w którym moi uczniowie (po roku wspólnej pracy) uzyskują wspaniałe wyniki z egzaminu maturalnego i dostają się na wymarzone kierunki studiów (w tym kierunek lekarski, lekarsko-dentystyczny czy weterynaria) daje mi jeszcze więcej satysfakcji i chęci do dalszej pracy, niż mogłabym to sobie kiedykolwiek wyobrazić!

W tym roku chciałabym pomóc osiągnąć ten cel także Tobie! Mam nadzieję, że zarażę Cię pasją do chemii i że już niedługo będziemy świętować Twój maturalny sukces!

Ludzki mózg „wyłącza się” po kilku czy kilkunastu minutach słuchania nudnego wykładu. Jednak potrafimy skupić się nawet przez parę godzin na oglądaniu interesującego filmu lub rozmowie z koleżanką.
Staram się prowadzić każde zajęcia w taki sposób, aby były one dla Waszego mózgu choć w połowie tak atrakcyjne, jak dobry film! Właśnie dlatego używam tak wielu mnemotechnik i opowiadam Wam łatwe do zapamiętania historyjki.

Głupie pytania po prostu nie istnieją! Jeśli uczeń o coś pyta, to znaczy, że tego nie wie lub nie rozumie. Po każdych zajęciach będziecie mogli zapytać mnie o cokolwiek (oczywiście związanego z chemią 😅) – będę tłumaczyć to tak długo, aż wszyscy zrozumiecie! Oprócz tego stworzyłam specjalnie dla Was grupę na Facebooku „Team maturachemia 😍”. Możecie konsultować tam między sobą najróżniejsze chemiczne zagadnienia i rozwiązania zadań.

Trzeba tylko znaleźć na to dobry sposób! Jako studentka kierunku lekarskiego czasem muszę nauczyć się na pamięć kilkudziesięciu stron w ciągu paru godzin. To jest możliwe! Jestem ogromną zwolenniczką mnemotechnik i skojarzeń. W czasie kursu poznasz ich mnóstwo!

Specjalnie dla Was stworzyłam na Instagramie hasztag #celmaturachemia! Dodajcie go do obserwowanych hasztagów i oznaczajcie nim swoje relacje i posty, na których się uczycie lub robicie cokolwiek innego związanego z naszym wspólnym celem, czyli świetnie napisaną maturą z chemii!

Opinie

Korki online to strata czasu i nie da się wtedy maksymalnie skupić. Tak myślałam zanim trafiłam na Julię 😉 Zajęcia prowadzone są w sposób merytoryczny ale energiczny. Pełno jest chemicznych memów i mnemotechnik, dzięki którym lepiej zapamiętałam kolory manganu na różnych stopniach utlenienia. Jedyne czego żałuję jest to, że wcześniej nie zapisałam się lekcje online. Serdecznie Polecam!
Dominika
Trafiłam na wiele osób które udzielają korepetycji i to dzięki Julii moja matura nie będzie klapą. Kursy powtórkowe wiele mi dały i dzięki nim wiedziałam co muszę powtórzyć, a co już umiem. Gdyby nauczyciele w szkołach tłumaczyli jak Julia to korepetytorzy nie mieliby pracy, bo nikt by ich nie potrzebował! Polecam z całego serca!
Paulina
Korzystałam z kursu powtorkowego u Julii, przed nim byłam pewna ze moge sie pożegnać ze spełnieniem marzeń o studiach medycznych, teraz wydaje mi sie to bardzo możliwe. Żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi, żadne pytanie nie jest głupie, uzyskałes odpowiedź i nadal nie rozumiesz? No to tłumaczymy jeszcze raz, Julka pomaga przede wszystkim zrozumieć chemię nie tylko przez świetne wytłumaczenie materiału ale także przez różne skojarzenia. Gdyby można było dać jej w ocenie 6 to dałabym 10, bardzo wszystkim polecam zajęcia u Julii! ❤
Kinga
Jak najbardziej polecam (nie że jakieś boty czy opłacona reklama xD), zajęcia są prowadzone treściwie, a wiedza jest przekazywana w jak najłatwiejszej do przysposobienia formie np. rymowanki, rysunki, ba! nawet memy. Na każde pytanie zostaje udzielona wyczerpująca odpowiedź, serio nawet te najbardziej błahe czy odrealnione.
Marcin
Bardzo mocno polecam Julkę! Uważam ze nie mogłam trafić na lepszą korepetytorkę i naprawdę czuję się przygotowana do matury. Jest bardzo wyrozumiała, tłumaczy w jasny sposób i powtarza jeśli trzeba. Naprawdę dzięki niej zrozumiałam i polubiłam chemię
Klaudia
Julia ma świetne podejście do ucznia, zawsze szuka najłatwiejszego sposobu, aby wytłumaczyć dane zagadnienie, dostosowuje tempo pracy do ucznia i zachęca do kreatywnego myślenia. Z tygodnia na tydzień coraz mniej boję się matury z chemii, która czeka mnie w tym roku 🙂
Klaudia
 • positive review  Najlepsza korepetytorka na jaką można trafić! Wyjaśnia wszystko mega jasno, angażuje się, motywuje i wkłada mega dużo serca w to co robi! Wcześniej nie byłam fanką chemii, a po roku korepetycji i zdanej maturze planuję z chemią przyszłość dzięki Julce 😅 naprawdę gorąco polecam z całego serca ❤️

  Klaudia Kosznik Avatar Klaudia Kosznik
  11 października 2020

  positive review  Polecam Julkę z całego serca!!! ❤️ Zajęcia są tak ciekawe, że na każde kolejne czekam z niecierpliwością! 😍 Julka tak cudownie tłumaczy, że nagle wszystko staje się jasne i przyjemne! ☺️ Jestem zachwycona mnemotechnikani i różnymi skojarzeniami, które pozwalają bez problemu zapamiętać wiele różnych rzeczy, które trzeba przyswoić 🥰💕 Uważam, że zajęcia z Julką są bezcenne, a lepszej nauczycielki ze świecą szukać! ☺️💖🌸

  Małgosia Krakowska Avatar Małgosia Krakowska
  6 października 2020

  positive review  Po miesiącu uczęszczania na kurs mogę śmiało powiedzieć, że polecam każdemu kto chce dobrze i systematycznie przygotowywać się do matury. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Nie jest to tylko czysta teoria. Rozwiązujemy zadania maturalne i uczymy pisać się pod klucz. W trakcie kursu pojawia się wiele mnemotechnik, które ułatwiają naukę. Wszystkie zagadnienia są tłumaczone bardzo zrozumiale. Julia skupia się na tym, żeby każdy zrozumiał daną rzecz, a nie uczył się regułek na pamięć. Polecam wszystkim, którzy chcą naprawdę wiele się nauczyć i zyskać pewność siebie w zagadnieniach maturalnych.

  Olga Rogińska Avatar Olga Rogińska
  5 października 2020

  positive review  z całego serca polecam kursy z Julka!mnemotechniki z których korzyta sa mega!! ❤️

  Natalia Plis Avatar Natalia Plis
  5 października 2020
 • positive review  Wcześniej myślałam że nie będę w stanie napisać matury z chemii. Zapisałam się na pierwszą lekcje u Julki i od razu wiedziałam że to jest to czego potrzebuje... Na lekcjach dokładnie omawiamy cały materiał i zadania maturalne. Mamy dostęp do quizów i wspaniałych, czytelnych notatek! Jestem bardzo zadowolona, że się zapisałam i polecam każdemu kto chce się nauczyć chemii! 😊

  Kaja Jabłonowska Avatar Kaja Jabłonowska
  4 października 2020

  positive review  Co to dużo pisać? Julia jest cudowna! Wiedzę przekazuje w fajny i bardzo ciekawy sposób, jej mnemotechniki są extra i dzięki nim przysposobiona wiedza, którą przekazuje na kursach, bądź korepetycjach indywidualnych zostaje w naszych głowach! Jest bardzo wyrozumiała i do każdego swojego ucznia podchodzi indywidualnie, a gdy widzi że czegoś nie rozumiem każe powtarzać mi to tyle razy, dopóki sama jej tego ze zrozumieniem nie wytłumaczę 😂 😍 A co najlepsze w tym wszystkim, Julia niedawno sama zmagała się ze stresem maturalnym i rozumie każde niedociągnięcie, albo gorszy moment który każdemu może się przytrafić. Dodatkowo jest bardzo miłą i sympatyczną dziewczyną, z którą można pogadać nie tylko o chemii! Bardzo polecam!!!!

  Aleksandra Wolff Avatar Aleksandra Wolff
  4 października 2020

  positive review  Serdecznie polecam wszystkim, którzy uważają, że nie da się nauczać chemii z pasją i wielkim sercem. Na zajęciach nie czujesz braku przekazywanej wiedzy, a wręcz masz wszystko co jest Ci potrzebne do spełnienia swojego celu jako wyniku na maturze! Polecam z całego serduszka 💕

  Marzena Laska Avatar Marzena Laska
  4 października 2020

  positive review  Zajęcia są świetnie! Julia to przesympatyczna osoba, której zależy, abyśmy dobrze zrozumieli wszystkie omawiane zagadnienia. Spotkania w miłej atmosferze z pewnością odczarują niechęć do chemii! Polecam każdemu!

  Zuzia Kozielewicz Avatar Zuzia Kozielewicz
  4 października 2020
 • positive review  Świetne zajęcia w miłej atmosferze 😊

  Klaudia Jagódka Avatar Klaudia Jagódka
  4 października 2020

  positive review  Miesiąc kursu już za mną i z czystym sumieniem mogę polecić Julkę każdemu, kto chce zrozumieć i przede wszystkim polubić chemię. Z ogromną chęcią uczestniczę w tych zajęciach i dzięki dokładnemu tłumaczeniu oraz świetnej organizacji widzę u siebie ogromne postępy. Z każdym kolejnym tygodniem jestem coraz bardziej spokojna o wynik mojej matury! Jak najbardziej polecam 🥰

  Sara Kulas Avatar Sara Kulas
  3 października 2020

  positive review  Jak najbardziej polecam zajęcia z Julką! Przekochana i przemiła osoba, a przede wszystkim cierpliwa i zaangażowana. Zawsze pomoże czy odpowie na pytanie, jeśli czegoś nie rozumiemy. Ogólnie wszystko na duuży plus ❤️

  Klaudia Cywińska Avatar Klaudia Cywińska
  3 października 2020

  positive review  Chemia u Julki jest wspaniała !! Pierwszy raz spotkałam się z tak dobrymi zajęciami, z których można tyleee zapamiętać i wynieść przez te wszystkie super mnemotechniki, obrazki, wierszyki, regułki 😁 Julka jest tak kochana i zaangażowana, odpowiada na wszystkie pytania, każdemu pomoże, widać jak jej zależy 🥰 a atmosfera na zajęciach jest luźna i bezstresowa. Polecam z całego ❤️ !

  Paulina Barczyńska Avatar Paulina Barczyńska
  3 października 2020
 • positive review  uczestniczę w całorocznym kursie maturalnym u Julki i jestem naprawdę zadowolona. ma cierpliwość, wszystko dokładnie tłumaczy od podstaw, zamiast "kucia" na pamięć, są mnemotechniki i łatwe sposoby na zapamiętanie, które zdecydowanie sprawiają, że nauka jest przyjemniejsza! 🙂 z całego serca polecam❤

  Marta Kierek Avatar Marta Kierek
  3 października 2020

  positive review  Chodzę teraz na kurs przygotowawczy i jest super❤️ Cudowne notatki z których łatwo się uczyć , a lekcje online mega zrozumiałe. Czuję się o wiele bardziej pewna matur odkąd chodzę na kurs! Polecam❤️❤️

  Wiktoria Niewiadomska Avatar Wiktoria Niewiadomska
  3 października 2020

  positive review  Uczestniczę w kursie przygotowującym do matury i jestem bardzo zadowolona 🥰 Każdy temat dokładnie wytłumaczony. Julka pokazuje nam wiele sposób na zapamiętywanie różnych zagadnień, co bardzo pomaga 🤩 Bardzo podobają mi się notatki, quizy oraz zadania maturalne, które są do każdego tematu, dzięki temu można usystematyzować swoją wiedzę. Z całego serca bardzo polecam! ❤️

  Agata Krzemianowska Avatar Agata Krzemianowska
  3 października 2020

  positive review  Aktualnie uczęszczam na kurs przygotowujący do matury i jestem zachwycona🤩 Materiał jest uporządkowany i świetnie wytłumaczony przez Julkę. Tak jak wcześniej mialam problem z różnymi zagadnieniami i reakcjami to teraz śmigam ze wszystkim jak zawodowiec😎 Osobiście tez bardzo odpowiadają mi notatki które dostajemy do każdych zajęć🔥 No i nie zapominajmy o quizach powtórzeniowych które na maksa motywują do nauki (naprawdę super sprawa)❤️❤️❤️ Polecam Julkę każdemu i myśle ze na lepszego nauczyciela nie mogłam trafić🔥🤭

  Natalia Wiśniewska Avatar Natalia Wiśniewska
  3 października 2020
 • positive review  Uczestniczyłam w kursie wakacyjnym, a teraz jestem na kursie całorocznym. Niesamowita powtórka, jak dla mnie do matury, ale jeśli ktoś kompletnie nie rozumie chemii myślę, że kurs będzie również dla niego. Dobrze omówiony materiał, wiele mnemotechnik dla lepszego zapamiętania, a także niesamowita cierpliwość Julii, która odpowiada na każde pytanie

  Gabriela Nartowska Avatar Gabriela Nartowska
  3 października 2020

  positive review  Lekcje mijają bardzo przyjemnie! Julka świetnie wszystko tłumaczy, wprowadzając bardzo dużo mnemotechniki, co naprawdę pomaga! Zawsze szybko odpowiada na zadawane pytania, więc wszystko jest super! Polecam całym serduszkiem!!! ❤️❤️❤️

  Weronika Rębacz Avatar Weronika Rębacz
  3 października 2020

  positive review  Serdecznie polecam! ❤ Każdy temat dokładnie wytłumaczony od podstaw. Fantastyczne sposoby na zapamiętanie wielu trudnych rzeczy. Zajęcia, notatki, zadania i quizy 10/5! Naprawdę warto!

  Dominika Plaskata Avatar Dominika Plaskata
  3 października 2020

  positive review  Polecam wszystkim zajęcia z Julia, szczególne kurs powtórkowy do matury. Każde zajęcia prowadzone są w ciekawy, zajmujący sposób, pojawia się dużo technik zapamiętywania (nie trzeba uczyć wszystkiego na pamięć), a zadania dobrane są świetnie pod każdy temat. Wszystko wytłumaczy i dla każdego znajdzie czas :))

  Ania Stachowska Avatar Ania Stachowska
  3 października 2020
 • positive review  Polecam z całego serca! Wszystko omawiane od podstaw, genialne mnemotechniki i ogromna cierpliwość Julii w tłumaczeniu. 😊🤩

  Rafał Gwiazdowski Avatar Rafał Gwiazdowski
  3 października 2020

  positive review  Uczestniczę w całym kursie prowadzonym przez Julię i jestem zachwycona 🙂 Dzięki mnemotechnikom i dokładnemu tłumaczeniu pokochałam chemię i z radością rozwiązuję zadania i nie martwię się już o maturę 😀 Polecam! ❤

  Alicja Zapłata Avatar Alicja Zapłata
  3 października 2020

  positive review  Polecam z całego serducha!❤️ Najlepsza nauczycielka ever. Uczy wszystkiego od podstaw. Więc nawet jak się nic nie ogarnia to od pierwszych zajęć już jest wiara, że ta matura jakoś pójdzie😂❤️ Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto, TAK!!! Każde pieniądze bym dała😂 Polecam☺️☺️

  Ania Szyler Avatar Ania Szyler
  3 października 2020

  positive review  Polecam wszystkim zajęcia z Julia, szczególne kurs powtórkowy do matury. Każde zajęcia prowadzone są w ciekawy, zajmujący sposób, pojawia się dużo technik zapamiętywania (nie trzeba uczyć wszystkiego na pamięć), a zadania dobrane są świetnie pod każdy temat. Wszystko wytłumaczy i dla każdego znajdzie czas :))

  Ania Stachowska Avatar Ania Stachowska
  3 października 2020

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Zarejestruj się na stronie www.maturachemia.com. Następnie zaloguj się, wejdź w zakładkę KURSY
-> Kurs całoroczny. Znajdź tam darmową lekcję, kliknij w nią, a następnie wybierz przycisk ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE. Następnie musisz “zapłacić” za zajęcia 0 zł. I gotowe! 🙂
Wejdź ponownie w KURSY -> Kurs całoroczny. Wybierz darmową lekcję. Teraz znajdziesz tu wszystkie darmowe materiały!

– możliwość udziału w lekcji na żywo,
– nagranie z zajęć,
– notatki z danego tematu, 
– dostęp do quizu lub quizów,
– plik zadaniami maturalnymi z danego tematu,
– plik z odpowiedziami do zadań maturalnych

Wszystkie materiały są dostępne przez 365 dni od zakupu. 

Tak! W ciągu roku przerobimy cały materiał obowiązujący do matury z chemii.

Omówimy teorię i wiele przykładowych zadań maturalnych. Nauczę Was w jaki sposób konstruować odpowiedzi maturalne, jak „wstrzelić się w klucz” i jak unikać typowych błędów na maturze.

Zajmę się też rozplanowaniem materiału i oczywiście MOTYWOWANIEM Was do pracy!

W ciągu roku przerobimy od podstaw CAŁY materiał obowiązujący do matury z chemii. Otrzymacie ode mnie WSZYSTKO to, co jest potrzebne do przygotowania się do egzaminu. Reszta będzie zależała od Was 😉
Przygotowanie się w ciągu roku jest możliwe (i mam na to żywe dowody!).

Jak najbardziej! Mam uczniów, którzy przerobili ze mną cały materiał obowiązujący do matury z chemii jeszcze przed klasą maturalną, a ostatni rok przed maturą zostawili sobie na powtórki i rozwiązywanie arkuszy. To bardzo dobra opcja!

Oczywiście! W czasie kursu przerobimy od podstaw cały materiał – w ten sposób znajdziemy braki w Waszej wiedzy i się ich pozbędziemy!

Po wykupieniu danej lekcji, otrzymasz dostęp do dołączonych do niej materiałów. Wystarczy, że się zalogujesz, wybierzesz zakładkę KURSY -> Kurs całoroczny, a następnie klikniesz w wykupiony przez Ciebie pakiet i wybraną lekcję. Później musisz wybrać małą zakładkę “Materiały”. Powinieneś tam znaleźć notatki i zadania maturalne. W tym samym miejscu, w dniu zajęć pojawi się link do zajęć na żywo. 

The Courses