Masz jakiekolwiek pytania?

Jestem do Twojej dyspozycji! Sprawdź czy odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w „Najczęściej zadawanych pytaniach”. Jeśli nie - skontaktuj się ze mną mailowo lub wysyłając wiadomość na Instagramie, Facebooku albo wypełniając poniższy formularz. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej!

Facebook

Julia Roszkowska - maturachemia

Instagram

@maturachemia

Formularz kontaktowy

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Zarejestruj się na stronie www.maturachemia.com. Następnie zaloguj się, wejdź w zakładkę KURSY
-> Kurs całoroczny. Znajdź tam darmową lekcję, kliknij w nią, a następnie wybierz przycisk ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE. Następnie musisz “zapłacić” za zajęcia 0 zł. I gotowe! 🙂
Wejdź ponownie w KURSY -> Kurs całoroczny. Wybierz darmową lekcję. Teraz znajdziesz tu wszystkie darmowe materiały!

– możliwość udziału w lekcji na żywo,
– nagranie z zajęć,
– notatki z danego tematu, 
– dostęp do quizu lub quizów,
– plik zadaniami maturalnymi z danego tematu,
– plik z odpowiedziami do zadań maturalnych

Wszystkie materiały są dostępne przez 365 dni od zakupu. 

Tak! W ciągu roku przerobimy cały materiał obowiązujący do matury z chemii. Omówimy teorię i wiele przykładowych zadań maturalnych. Nauczę Was w jaki sposób konstruować odpowiedzi maturalne, jak „wstrzelić się w klucz” i jak unikać typowych błędów na maturze. Zajmę się też rozplanowaniem materiału i oczywiście MOTYWOWANIEM Was do pracy!

W ciągu roku przerobimy od podstaw CAŁY materiał obowiązujący do matury z chemii. Otrzymacie ode mnie WSZYSTKO to, co jest potrzebne do przygotowania się do egzaminu. Reszta będzie zależała od Was 😉
Przygotowanie się w ciągu roku jest możliwe (i mam na to żywe dowody!).

Jak najbardziej! Mam uczniów, którzy przerobili ze mną cały materiał obowiązujący do matury z chemii jeszcze przed klasą maturalną, a ostatni rok przed maturą zostawili sobie na powtórki i rozwiązywanie arkuszy. To bardzo dobra opcja!

Oczywiście! W czasie kursu przerobimy od podstaw cały materiał – w ten sposób znajdziemy braki w Waszej wiedzy i się ich pozbędziemy!

Po wykupieniu danej lekcji, otrzymasz dostęp do dołączonych do niej materiałów. Wystarczy, że się zalogujesz, wybierzesz zakładkę KURSY -> Kurs całoroczny, a następnie klikniesz w wykupiony przez Ciebie pakiet i wybraną lekcję. Później musisz wybrać małą zakładkę “Materiały”. Powinieneś tam znaleźć notatki i zadania maturalne. W tym samym miejscu, w dniu zajęć pojawi się link do zajęć na żywo. 

The Courses